Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ashley Chen

Numer telefonu : +86 13967527833

WhatsApp : +8613967527833

Free call

Plastikowe kubki z kilkoma wspólnymi

June 9, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Plastikowe kubki z kilkoma wspólnymi

Wczoraj ten reporter przeprowadził wywiady z ponad 20 osobami, żadna tuba kosmetyczna nie może podać opinii publicznej okresu przydatności do spożycia plastikowych pojemników.W badaniu częściej spotykane są produkty z tworzyw sztucznych przeznaczone do kontaktu z żywnością, mające trzy, cztery lata lub nawet dłużej.

„Słyszałem tylko oznaczyć datę produkcji, słyszano o okresie przydatności do spożycia”.Wizyty, niektóre firmy zajmujące się sprzedażą wyrobów z tworzyw sztucznych zabrały reporterom kilka produktów, zarówno szklanych, jak i miskowych, nie mają okresu przydatności do spożycia.

Następnie reporter pod plastikowym kubkiem na dane kontaktowe, skontaktuj się z producentem, personel odpowiedział, że obecny stan wymaga jedynie oznakowania materiałów, użycia, produkcji Airless Pump Tube, daty, notatki itp., nie ma jednego okresu trwałości.

Supermarkety i inne sklepy w mieście, kiedy reporter konsultował produkty z tworzyw sztucznych, które mogą być używane przez długi czas, większość Przewodnika zakupów brzmi: „zmienić zużyty, nie jest zły, aby nadal używać, naprawdę nie wiem to jak długo".

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

ashley@wanrongtube.com
+8613967527833
Glenlemon
+86 13967527833